Odvážné barvy se strukturou plsti: Welino Felt

Nabídka recyklovaných produktů se nám zase rozšiřuje. Seznamte se s novinkou papírových potahových materiálů ohleduplnou k životnímu prostředí.

Welino Felt patří mezi ekologické produkty švýcarské společnosti Winter and Company, která se stále více zaměřuje na udržitelnost. Obsahuje 40 % sběrového papíru a mezi oblíbenými papírovými potahovkami Wibalin Recycled a Papur Cascada se určitě neztratí.

Výrazné barvy, které nepřehlédnete

Welino Felt můžete mít v 7 barvách. Kromě neutrální bílé, šedé a černé nechybí jasné odstíny žluté, červené, modré a zelené. Všechny si je můžete prohlédnout ve fotogalerii, kde se dozvíte, čím byly inspirované.

Co to je plsť

Plsť, které se někdy říká také filc (z německého slova Filzen), je plošná textilie. Vzniká vzájemným zaklenusnutím vláken, buď valchováním, nebo vpichováním. Jde o jeden z nejstarších textilních materiálů a původně se vyráběla z ovčí vlny a další zvířecí srsti. Dnes to mohou být i jiné suroviny. Vyrábějí se z ní koberce, čalounění nábytku, stejnokroje pro lesníky nebo armádu a také klobouky.

Použití je jen na vás

Díky svým haptickým a optickým vlastnostem je Welino Felt ideální pro náročné aplikace. Také se s ním velmi dobře pracuje. Hodí se pro knižní vazbu, tašky, ale i další předměty grafického a obalového designu.

Certifikáty a označení

  • FSC
  • Vegan
  • PCW (použití vláken ze sběrového odpadu)

Máme pro vás vzorek zdarma

Jakýkoli odstín vám rádi objednáme. Minimální množství je 20 archů od jedné barvy. Chcete si Welino Felt nejdřív prohlédnout? Pak vám pošleme vzorek zdarma, neváhejte si o něj napsat.

Nechcete přijít o další články?
Zde vyplňte svůj e-mail
Také můžete sledovat naší stránku na Facebooku
Logo
296 365 500