Japonský papír

Hledáte výjimečný materiál a je vám blízká japonská kultura? Vyzkoušejte papír ze země vycházejícího slunce, kde má odedávna významnou úlohu. Exkluzivně nabízíme prémiový japonský papír společnosti Takeo. Jde o největší nabídku specialit na evropském trhu, ve které si přijdete na své, ať už jste designér, grafik nebo jen chcete krásný papír.

Designér Jan Činčera tvoří z japonského papíru

Nahlédněte do studia předního obalového designéra Jana Činčery. V krátké ukázce uvidíte, jak tvoří z japonského papíru, konkrétně z řady Tela Black.Řady japonského papíru společnosti Takeo

V nabídce najdete materiály s různým povrchem a vlastnostmi, jako je přírodní, washi nebo transparentní papír, dále papír ve vzhledu kůže nebo textilie.

řady japonakého papíru

Výběr je jen na vás

Pachica

Pachica má unikátní vlastnosti. Tepelnou ražbou můžeme docílit efektu zprůhlednění ražené plochy a dodat tak svému projektu ojedinělý efekt a dojem.

NT Pile

Transparentní papír s polyesterovou bází, který je na trh uvedený vůbec poprvé. Mezi jeho přednosti patří, že se nekroutí a nevlní. Je těžké ho roztrhnout, při ohýbání se na něm nevytvářejí „bílé“ rýhy a navíc je teplu odolný. Tento papír je vhodný pro potisk ofsetem (nutné použít inkousty s oxidativním schnutím) a pro UV tisk.

Classico Tracing Series

Nejvyšší kvalita transparentního papíru. Můžete ho mít v několika různých gramážích pro širokou škálu aplikací. Má FSC certifikaci.

Dreep

Částečně transparentní papír, který odpuzuje vodu a olej. Typ Dreep W neobsahuje bělicí činidla, je tedy vhodný pro použití na potraviny.

Tomei Series

Řada tradičních japonských washi papírů, které jsou částečně transparentní.

Tela

Netkaná textilie, která umožňuje potisk ofsetem. Řada nabízí 15 barev.

Karape Lapis

Luxusní balicí papír se minerálním vzhledem a povrchem. Pro potisk doporučujeme inkousty s oxidativním schnutím.

Vintage Gold

Nebělený kraftový papír se zlatým práškem na povrchu. Je k dispozici ve 4 barvách: Blond, Antique, Copper a Moss.

Classico Gloss

„Skleněný“ papír s perleťovým práškem na povrchu. Můžete ho mít ve 4 barvách: Pearl, Yellow, Beige a Brown. Barvy Beige a Brown mají na povrchu polarizující perleťový nátěr. Barva se mění se změnou úhlu pohledu. Doporučujeme potiskovat barvami s oxidativním schnutím nebo UV tisk.

Classico Pearl

Zlatá, stříbrná a bronzová jsou luxusní perleťové papíry s efektem na obou stranách. Barvy Green, Blue, Pink a Yellow s perleťí na jedné straně jsou částečně transparentní a zároveň velmi elegantní. Pro potisk se doporučují inkousty na syntetické papíry.

Cordoba

Papír, který svým povrchem a vzhledem připomíná přírodní kůži. Je pojmenovaný po místě ve španělské Andalusii, významném výrobou a zpracováním kůže. Cordoba je dostupná ve 3 barvách, Vellum, Bister a Maroon.

Kraft

Široká škála kraftových papírů a kartonů. Máte na výběr z celé škály bělených a nebělených variant, od nízkých po vysoké gramáže, FSC i recyklované verze.

First Vintage

Barevný kraftový papír vyrobený z nebělené celulózy. Je v dispozici v různých gramážích od 65 gsm až po 397 gsm.

Biotope

Eco-friendly produkt s certifikací FSC. K barvení celulózy jsou použita výhradně přírodní barviva.

Satogami

Prémiový tiskový papír v teplých a zemitých odstínech.

GA File

Luxusní kartony ve vysokých gramážích a sytých přírodních odstínech. Ideální pro aplikace, u kterých je vyžadována pevnost.

Více informací o jednotlivých řadách najdete na webu společnosti Takeo a také u nás, neváhejte nás kontaktovat.

Logo
296 365 500