Lessebo Design

Řada nenatíraných papírů s vysokou opacitou a haptickým povrchem. Papír je vyroben z bezdřevé a bezchlórové buničiny (TCF) a je neutrálně klížený. Má přirozenou pufrační kapacitu a je odolný vůči stárnutí v souladu s ISO 9706. Lessebo Design byl testován institutem ISEGA na shodu s německým BfRXXXVI a je certifikován jako bezpečný pro použití v přímém kontaktu se suchými a nemastnými potravinami. Lessebo Design je k dispozici ve velkém rozsahu gramáží od 70 g/m2 do 710 g/m2.

Široký sortiment odstínů, povrchů a gramáží je ideální pro sestavení vašich firemních profilovacích schémat. Doporučené oblasti použití, kde Lessebo Design poskytuje vynikající výsledky, jsou reklamní materiály, textové a obrázkové knihy, výroční zprávy atd. Vyšší gramáže jsou laminovány rubem k sobě, což dodává listu extra pevnost a lze jej úspěšně použít na obálky, krabice a vysoce kvalitní papírové tašky.

Celá řada Lessebo Design byla vyrobena s ohledem na životní prostředí a je jednou z nejšetrnějších kvalit papíru na světě. Celá řada Lessebo Design je Cradle to Cradle Certified® na zlaté úrovni. Společnost Lessebo Design navíc získala certifikát zdravotní nezávadnosti materiálu Platinum od Cradle to Cradle Products Innovation Institute.

80 gsm, 90 gsm a 100 gsm jsou přizpůsobeny pro laser a schváleny pro OCR.

Naše široké portfolio 16 standardních reliéfních vzorů z naší řady Lessebo Texture lze přidat na jakýkoli z našich papírů a vytvořit tak perfektní texturu. Prozkoumejte možnosti přizpůsobení Lessebo Design.
Rádi vám pošleme vzorek zdarma
Chci vzorek zdarma
Logo
296 365 500